Co sądzisz o nowej stronie?

Nie podoba mi się - 14%
Może być - 2.3%
Podoba mi się - 9.3%
Bardzo mi się podoba - 74.4%

Ilość głosów: 43
   

Sukcesy w pływaniu

Ocena użytkowników:  / 0
Szczegóły

Sukces na Powiatowym Turnieju Wiedzy Prewencyjnej

Ocena użytkowników:  / 0
Szczegóły

 

 

 

 

 


          6 czerwca na boisku Gimnazjum w Budzyniu odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy Prewencyjnej. Do Turnieju zgłosiło się kilkanaście szkół podstawowych i gimnazjów z terenu naszego powiatu. Każdą szkołę reprezentowało 4 uczniów, z których każdy brał udział w innej konkurecji sprawnościowej. Z naszej szkoły na Turniej pojechali: Konrad Konopa (rzuty do kosza), Kamil Swiatły (strzały do bramki), Mateusz Małkowski (tor przeszkód), Jakub Sarbinowski (strzelanie z wiatrówki). Na wynik końcowy składa się suma punktów uzyskanych ze sprawdzianu teoretycznego oraz z poszczególnych konkurecji. Nasi gimnazjaliści zajęli II miejsce w swojej kategorii szkolnej i wyjechali z Budzynia z torbami pełnymi nagród. Gratulujemy. ;-) 


 

Warszawski finał

Ocena użytkowników:  / 0
Szczegóły

 


          W dniach 5-7 czerwca Marcin Barański, uczeń klasy IGB Społecznego Gimnazjum im. św. Barbary w Chodzieży, uczestniczył w finale Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1939-1945". W ostatecznej rozgrywce gimnazjalista zajął XXII miejsce. Finał odbywał się w Warszawie. Tam Marcin zmierzył się z uczniami z całej Polski w różnych konkurencjach. W czasie wolnym uczestnicy zwiedzali stolicę. Uczeń pracował pod kierunkiem Agnieszki Ptakowskiej-Sysło, nauczycielki historii. Gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku! ;-) 

 

Brawa dla Marcina!

Ocena użytkowników:  / 0
Szczegóły

   


 

   Marcin Barański, uczeń klasy IGB Społecznego Gimnazjum im. św. Barbary w Chodzieży, zajął I miejsce w województwie w konkursie pt. "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1939-1945". Gimnazjalista pokonał konkurentów z wielkopolskich szkół, przeszedł etapy szkolny i rejonowy i zakwalifikował się do finału, który odbędzie się w czerwcu w Warszawie. Tam Marcin zmierzy się z uczniami z całej Polski w różnych konkurencjach. Trzymamy za niego kciuki! Warto dodać, że uczeń przygotowuje się pod kierunkiem Agnieszki Ptakowskiej-Sysło, nauczycielki historii. 

 
 

Dominik - laureatem!

Ocena użytkowników:  / 0
Szczegóły


          Dominik Stachowiak, uczeń Społecznego Gimnazjum im. św. Barbary w Chodzieży, został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Dominik przygotowywał się do olimpiady przedmiotowej przez pięć miesięcy. Pracował pod kierunkiem dr Sylwii Stachowiak, nauczycielki chemii w Społecznym Gimnazjum im. św. Barbary w Chodzieży.

          Dzięki temu, że trzecioklasista zdobył tytuł laureata, nie będzie musiał on przystępować do części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego. – Cieszymy się z tego ogromnego sukcesu. Dominik bardzo ciężko na to pracował i poświęcił dużo czasu, żeby przygotować się do konkursu.– tłumaczy dr Sylwia Stachowiak. My dodamy tylko – Gratulujemy!!! ;-)

 
   
© Gimnazjum im. św. Barbary w Chodzieży