Co sądzisz o nowej stronie?

Nie podoba mi się - 14%
Może być - 2.3%
Podoba mi się - 9.3%
Bardzo mi się podoba - 74.4%

Ilość głosów: 43

100 Years Of Freedom

Ocena użytkowników:  / 0
Szczegóły

15 listopada odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego zatytułowany „100 Years of Freedom”. Organizatorem konkursu był Paweł Idczak – nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej Nr 1 w Chodzieży. W przeprowadzeniu „rywalizacji” pomagała Amelia Matraszek - anglistka SP1. Patronat nad konkursem objął Urząd Miasta w Chodzieży. Celem konkursu było upamiętnienie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz popularyzowanie języka angielskiego wśród młodzieży szkolnej. Nasze „Społeczne Szkoły”  wystawiły silną reprezentację. Zwyciężył uczeń ze Szkoły Podstawowej Nr 1, a kolejno na drugim i trzecim miejscu uplasowały się nasze uczennice Karolina Przespolewska i Julia Witkowska. Gratulujemy udziału i świetnych wyników.

(fot.źródło: http://chodziez.pl/aktualnosc-5239-_Miedzyszkolny_konkurs_jezyka_angielskiego.html)